Direktori Staf

Nama Jawatan Tel No. E-Mel Cawangan Seksyen
Tn. Hj. Md. Jalal Bin. Hj. Bongkik Pengarah JUSA B 03-8892 4888 mdjalal@moh.gov.my Pejabat Pengarah
Tauran Zaidi B. Ahmad Zaidi Timbalan Pengarah Kanan (Perkhidmatan) JUSA C 03-8892 4777 tauranzaidi@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan
Datin Noor Baizura Binti Mohd Tahir Timbalan Pengarah Kanan (Regulatori) JUSA C 03-8892 4666 baizura@moh.gov.my Cawangan Regulatori
Ir Rosmahadi Bin Ali Timbalan Pengarah J54 03-8892 4772 rosmahadi@moh.gov.my Cawangan Perancangan
Yahaya Bin Saad Timbalan Pengarah J54 03-8892 4433 yahaya.saad@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Implementasi Projek
Abdul Halim Bin Abdul Hamid Timbalan Pengarah J54 03-8892 4768 abdhalim.abadhamid@moh.gov.my Cawangan Perancangan
Ir. Dr. Syed Mustafa Kamal Bin Syed Aman Timbalan Pengarah J54 03-8892 4975 smkamal@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Biomedikal
Ir. Dr. Khairul Azmy Bin Kamaluddin Timbalan Pengarah J54 03-8892 4436 khairulazmy@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Klinik
Kosong Timbalan Pengarah J54 03-8892 4977 Cawangan Perancangan
Mohd Zaharon Bin Mohd Talha Timbalan Pengarah J54 03-8892 4966 zaharon@moh.gov.my Cawangan Regulatori Seksyen Kawalan Alam Sekitar
Mohd Azizi Bin Ibrahim Timbalan Pengarah J54 03-8892 4999 mohd.azizi@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Hospital
Jamilah Binti Mahmood Timbalan Pengarah J54 03-8892 4961 jamilah.mahmood@moh.gov.my Cawangan Regulatori Seksyen NEHAP
Wan Azura Binti Wan Mohd Nasir Ketua Penolong Pengarah Kanan J52 03-8892 4765 wanazura@moh.gov.my Cawangan Perancangan
Zaukapeli @ Zulkifli Bin Abd. Samad Ketua Penolong Pengarah Kanan J52 03-8892 4974 zaukapeli@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Implementasi Projek
Dzulkifli Bin Mohamad Ketua Penolong Pengarah Kanan J52 03-8892 4439 dzulkifli_mohd@moh.gov.my Cawangan Perancangan
Md. Nor Bin Mohamad Ketua Penolong Pengarah Kanan J52 03-8892 4570 mdnor.mohamad@moh.gov.my Cawangan Perancangan
Siti Fatimah Binti Abdul Razak Ketua Penolong Pengarah Kanan J52 03-8892 4438 sitifatimahab@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Klinik
Salmah Binti Sulaiman Ketua Penolong Pengarah Kanan J52 03-8892 4446 salmahs@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Implementasi Projek
Azila Binti Ahmad Ketua Penolong Pengarah Kanan J52 03-8892 4429 azila.ahmad@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Implementasi Projek
Norhafizan Bin Daud Ketua Penolong Pengarah Kanan J52 03-8892 4431 norhafizan@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Implementasi Projek