Direktori Staf

Nama Jawatan Tel No. E-Mel Cawangan Seksyen
Pengarah JUSA B 03-8892 4888 Pejabat Pengarah
Tauran Zaidi B. Ahmad Zaidi Timbalan Pengarah Kanan (Perkhidmatan) JUSA C 03-8892 4777 tauranzaidi@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan
Ir. Dr. Khairul Azmy Bin Kamaluddin Timbalan Pengarah Kanan (Regulatori) JUSA C 03-8892 4666 khairulazmy@moh.gov.my Cawangan Regulatori
Abdul Halim Bin Abdul Hamid Timbalan Pengarah J54 03-8892 4977 abdhalim.abadhamid@moh.gov.my Cawangan Perancangan
Ir Rosmahadi Bin Ali Timbalan Pengarah J54 03-8892 4436 rosmahadi@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Klinik
Yahaya Bin Saad Timbalan Pengarah J54 03-8892 4433 yahaya.saad@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Implementasi Projek
Ir. Dr. Syed Mustafa Kamal Bin Syed Aman Timbalan Pengarah J54 03-8892 4975 smkamal@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Biomedikal
Dzulkifli Bin Mohamad Timbalan Pengarah J54 03-8892 4439 dzulkifli_mohd@moh.gov.my Cawangan Perancangan
Azila Binti Ahmad Timbalan Pengarah J54 03-8892 4772 azila.ahmad@moh.gov.my Cawangan Perancangan
Mohd Zaharon Bin Mohd Talha Timbalan Pengarah J54 03-8892 4966 zaharon@moh.gov.my Cawangan Regulatori Seksyen Kawalan Alam Sekitar
Mohd Azizi Bin Ibrahim Timbalan Pengarah J54 03-8892 4999 mohd.azizi@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Hospital
Jamilah Binti Mahmood Timbalan Pengarah J54 03-8892 4961 jamilah.mahmood@moh.gov.my Cawangan Regulatori Seksyen NEHAP
Mohd Hafizi Bin Mat Noor Ketua Penolong Pengarah Kanan J52 03-8892 4976 mhafizimn@moh.gov.my Cawangan Perancangan
Wan Azura Binti Wan Mohd Nasir Ketua Penolong Pengarah Kanan J52 03-8892 4765 wanazura@moh.gov.my Cawangan Perancangan
Zaukapeli @ Zulkifli Bin Abd. Samad Ketua Penolong Pengarah Kanan J52 03-8892 4974 zaukapeli@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Implementasi Projek
Md. Nor Bin Mohamad Ketua Penolong Pengarah Kanan J52 03-8892 4570 mdnor.mohamad@moh.gov.my Cawangan Perancangan
Siti Fatimah Binti Abdul Razak Ketua Penolong Pengarah Kanan J52 03-8892 4438 sitifatimahab@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Klinik
Salmah Binti Sulaiman Ketua Penolong Pengarah Kanan J52 03-8892 4446 salmahs@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Implementasi Projek
Norhafizan Bin Daud Ketua Penolong Pengarah Kanan J52 03-8892 4431 norhafizan@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Implementasi Projek
Hafizah Binti Hj Rais Ketua Penolong Pengarah Kanan J52 03-8892 4960 hafizah_rais@moh.gov.my Cawangan Regulatori Seksyen Kawalan Alam Sekitar