Direktori Staf

Nama Jawatan Tel No. E-Mel Cawangan Seksyen
Nor Najaha Binti Mohamad Shahri Shom Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 0388924606 nornajaha@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Implementasi Projek
Suhaida Binti Yahya Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 03-8892 4992 suhaida_yahya@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Biomedikal
Siti Nooraishah Binti Ismail Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 03-8892 4979 sitinooraishah@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Biomedikal
Herdaliza Binti Salimun Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 03-8892 4840 herdaliza@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Hospital
Wan Noraini Binti Wan Abdul Razak Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 03-8892 4840 wannoraini_razak@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Hospital
Noor Syafina Binti Abdullah Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 03-8892 4886 syafinaabdullah@moh.gov.my Cawangan Perancangan
Zol Helmi Bin Mahat Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 03-8892 4854 zolhelmi@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Hospital
Luqman Zulhakim Bin Abdul Rahim Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 03-8892 4840 luqman_zulhakim@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Hospital
Nor Haryatie Bt Othman Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 03-8892 4662 norhayatie@moh.gov.my Cawangan Regulatori Seksyen Sisa dan Hygine
Noor Anis Bt Rameli Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 03-8892 4641 nooranis.rameli.moh@1govuc.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Klinik
Nurbani Binti Othman Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 03-8892 4858 nurbani@moh.gov.my Cawangan Perancangan
Nurul Aqmar Binti Sarif Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 03-8892 4884 nurulaqmar@moh.gov.my Pejabat Pengarah
Nadiah Bt. Arshad Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 03 - 8892 4437 nadiaharshad@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Klinik
Norshahira Binti Abd Aziz Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 03-88924437 nor.shahira@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Klinik
Siti Norsakira Binti Mohamed Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 03-8892 4641 bpk_psh7@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Klinik
Faizah Binti Ghazali Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 03-88924839 faizah.g@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Hospital
Haryanti Bt Janal Ludin Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 0388924921 haryanti.jl@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Implementasi Projek
Noor Faezah Bt Muhamed Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 0388924659 nfaezah.m@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Implementasi Projek
Muhamad Ikhmal Shafiq Bin Iskandar Dzulkarnain Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 03-88924863 ikhmalshafiq@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Hospital
Syarifah Nurfariha Binti Syed Sulaiman Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) N19 03-88924839 snurfariha@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Hospital