Direktori Staf

Nama Jawatan Tel No. E-Mel Cawangan Seksyen
Ir. Irsyida Hanim Binti Ismail Ketua Penolong Pengarah Kanan J52 03-8892 4565 irsyida@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Implementasi Projek
Hafizah Binti Hj Rais Ketua Penolong Pengarah Kanan J52 03-8892 4960 hafizah_rais@moh.gov.my Cawangan Regulatori Seksyen Kawalan Alam Sekitar
Ir. Ts. Dr. Mohd Effendi Bin Amran Ketua Penolong Pengarah Kanan J52 mohd_effendi@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Biomedikal
Bariah Binti Bakri Ketua Penolong Pengarah Kanan J52 03-8892 4448 bariah_bakri@moh.gov.my Cawangan Regulatori Seksyen NEHAP
Fadli Hisyam Bin Siajam Ketua Penolong Pengarah Kanan J52 03-8892 4616 fadli.hisyam@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Implementasi Projek
Mohamed Yazid Bin Kuman Ketua Penolong Pengarah Kanan J52 03-8892 4981 yazid_k@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Hospital
Jeffry Bin Mohamad Noor Ketua Penolong Pengarah Kanan J52 03-8892 4813 jeffry.mdnoor@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Biomedikal
Dzatul Ithri Binti Amran Ketua Penolong Pengarah Kanan J52 03-8892 4787 dzatul.ithri@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Biomedikal
Azrul Aminurrashid Bin Roslan Ketua Penolong Pengarah Kanan J52 03-8892 4985 azrulamin@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Hospital
Voon Kok How Ketua Penolong Pengarah Kanan J52 03-8892 4964 voonkh@moh.gov.my Cawangan Regulatori Seksyen Kawalan Alam Sekitar
Dr. Roslan Bin Mohamed Ketua Penolong Pengarah Kanan J52 03-8892 4984 roslan.m@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan
Zairul Ain Binti Zulkaflli Ketua Penolong Pengarah Kanan J52 03-8892 4673 zairul.ain@moh.gov.my Cawangan Regulatori Seksyen NEHAP
Mohd Ezani Bin Ab Rashid Ketua Penolong Pengarah Kanan J52 03-8892 4440 mohdezani@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Klinik
Hafizah Binti Hasan Ketua Penolong Pengarah Kanan J52 03-8892 4670 hafizah.hasan@moh.gov.my Cawangan Regulatori Seksyen Sisa dan Hygine
Ir. Sulaiman Bin Mohd Muslim Ketua Penolong Pengarah Kanan J52 03-8892 4976 sulaiman.mm@moh.gov.my Cawangan Perancangan
Aida Jasmin Binti Md Jamil Ketua Penolong Pengarah Kanan J52 03-8892 4438 aidajasmin@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Klinik
Nornadiah Binti Ahmad Ketua Penolong Pengarah J48 03-8892 4974 nadiah.ahmad@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Klinik
Jannatunnaim Binti Shahruddin Ketua Penolong Pengarah J48 03-8892 4561 janna@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Biomedikal
Ir. Mohd Khairulrizal Bin Md Salleh Ketua Penolong Pengarah J48 03-8892 4639 khairulrizal@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Implementasi Projek
Mohd Adlizan Bin Rizwan Ketua Penolong Pengarah J48 03-8892 4922 adlizan.rizwan@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Implementasi Projek