Direktori Staf

Nama Jawatan Tel No. E-Mel Cawangan Seksyen
Mohamed Yazid Bin Kuman Ketua Penolong Pengarah Kanan J52 03-8892 4981 yazid_k@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Hospital
Jeffry B Mohamad Noor Ketua Penolong Pengarah Kanan J52 03-8892 4813 jeffry.mdnoor@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Biomedikal
Dzatul Ithri Bt Amran Ketua Penolong Pengarah Kanan J52 03-8892 4787 dzatul.ithri@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Biomedikal
Voon Kok How Ketua Penolong Pengarah Kanan J52 03-8892 4964 voonkh@moh.gov.my Cawangan Regulatori Seksyen Kawalan Alam Sekitar
Roslan B Mohamed Ketua Penolong Pengarah Kanan J52 03-8892 4984 roslan.m@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Hospital
Zairul Ain Binti Zulkaflli Ketua Penolong Pengarah Kanan J52 03-8892 4673 zairul.ain@moh.gov.my Cawangan Regulatori Seksyen NEHAP
Mohd Ezani Ab Rashid Ketua Penolong Pengarah Kanan J52 03-8892 4440 mohdezani@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Klinik
Hafizah Binti Hasan Ketua Penolong Pengarah Kanan J52 03-8892 4670 hafizah.hasan@moh.gov.my Cawangan Regulatori Seksyen Sisa dan Hygine
Noorazlina Binti Zainuddin Ketua Penolong Pengarah Kanan C52 03-8892 4961 noorazlina@moh.gov.my Cawangan Regulatori Seksyen Kawalan Alam Sekitar
Khairul Nisa Binti Rosli Ketua Penolong Pengarah J48 03-8892 4791 khairul_nisa@moh.gov.my Cawangan Perancangan
Nornadiah Binti Ahmad Ketua Penolong Pengarah J48 03-8892 4974 nadiah.ahmad@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Klinik
Jannatunnaim Binti Shahruddin Ketua Penolong Pengarah J48 03-8892 4561 janna@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Biomedikal
Tuan Juliana Binti Tuan Sulong Ketua Penolong Pengarah J48 03-8892 4663 tuan_juliana@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Klinik
Ir. Mohd Khairulrizal Bin Md Salleh Ketua Penolong Pengarah J48 03-8892 4639 khairulrizal@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Implementasi Projek
Mohd Adlizan Bin Rizwan Ketua Penolong Pengarah J48 03-8892 4922 adlizan.rizwan@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Implementasi Projek
Mohd Kamalluddin Bin Hashim Ketua Penolong Pengarah J48 03-8892 4586 m.kamalluddin@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Implementasi Projek
Rijal Mahadi Bin Rahindra Ketua Penolong Pengarah J48 03-8892 4926 rijal_mahadi@moh.gov.my Cawangan Perancangan
Ir. Irsyida Hanim Binti Ismail Ketua Penolong Pengarah J48 03-8892 4565 irsyida@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Implementasi Projek
Ir. Farhana Binti Jamil Ketua Penolong Pengarah J48 03-8892 4976 farhana_jamil@moh.gov.my Cawangan Perancangan
Yusri Bin Harun Ketua Penolong Pengarah J48 03-8892 4571 yusri.harun@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Klinik