Direktori Staf

Nama Jawatan Tel No. E-Mel Cawangan Seksyen
Mohd Kamalluddin Bin Hashim Ketua Penolong Pengarah J48 03-8892 4586 m.kamalluddin@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Implementasi Projek
Rijal Mahadi Bin Rahindra Ketua Penolong Pengarah J48 03-8892 4926 rijal_mahadi@moh.gov.my Cawangan Perancangan
Ir. Farhana Binti Jamil Ketua Penolong Pengarah J48 03-8892 4791 farhana_jamil@moh.gov.my Cawangan Perancangan
Yusri Bin Harun Ketua Penolong Pengarah J48 03-8892 4571 yusri.harun@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Klinik
Dalila Farhana Binti Baharudin Ketua Penolong Pengarah J48 03-8892 4698 dalila.farhana@moh.gov.my Cawangan Regulatori Seksyen Kawalan Alam Sekitar
Ir. Chwa Chee Woon Ketua Penolong Pengarah J48 03-8892 4447 cwchwa@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Implementasi Projek
Ir. Ts. Hilmi Bin Abdullah Ketua Penolong Pengarah J48 03-8892 4768 hilmi_abdullah@moh.gov.my Cawangan Perancangan
Ir. Noor Muhammad Bin Abd Rahman Ketua Penolong Pengarah J48 03-8892 4810 noor.muhammad@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan
Mohd Haikal Bin Mohd Rokman Ketua Penolong Pengarah J48 03-8892 4811 mhaikal@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Biomedikal
Normaizan Binti Marwan Ketua Penolong Pengarah J48 03-8892 4700 jnormaizan@moh.gov.my Cawangan Regulatori Seksyen Sisa dan Hygine
Mohd Emril B Anuwar Ketua Penolong Pengarah J48 03-8892 4815 emril.anuwar@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Hospital
Suhaily Binti Sahrani Ketua Penolong Pengarah J48 03-8892 4748 suhaily.sahrani@moh.gov.my Cawangan Regulatori Seksyen NEHAP
Sofiyudeen Bin Muhammad Ketua Penolong Pengarah J48 03-8892 4983 sofiyudeen@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Hospital
Ir. Maya Binti Abdullah Maamuom Ketua Penolong Pengarah J48 03-8892 4814 maya.am@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Biomedikal
Ir. Ts. Mohammad Faizal Bin Khalid Ketua Penolong Pengarah J48 03-8892 4663 mfaizal_khalid@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Klinik
Zulhilmie Bin Anwar Ketua Penolong Pengarah J48 03-8892 4771 zulhilmie@moh.gov.my Cawangan Perancangan
Ir. Ts. Lailatul Akmal Binti Abdul Rauf Ketua Penolong Pengarah J48 03-8892 4571 lailatul_akmal@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Klinik
Rozi Bin Samat Ketua Penolong Pengarah J48 03-8892 4582 rozi.samat@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Implementasi Projek
Nurul Sharifulizam Bin Muhamad Saripudin Ketua Penolong Pengarah J48 03-8892 4806 sharifulizam@moh.gov.my Cawangan Perancangan
Wan Yusmanisan Bin Wan Yusof Ketua Penolong Pengarah C48 03-8892 4672 yusmanisan@moh.gov.my Cawangan Regulatori Seksyen NEHAP