Direktori Staf

Nama Jawatan Tel No. E-Mel Cawangan Seksyen
Mohamad Shahir Bin Mohamad Hasan Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4785 mohamadshahir@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Biomedikal
Farah Adibah Binti Sabri Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4761 farah_adibah@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Biomedikal
Nurul Adilah Binti Abu Husain Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4661 nurul_adilah@moh.gov.my Cawangan Perancangan
Izyan Nadirah Binti Sabri Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4685 izyan.nadirah@moh.gov.my Cawangan Perancangan
Noorja Binti Mohd Japar Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4686 noorja.mj@moh.gov.my Cawangan Perancangan
Farhanah Binti Mohamad Dahari Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4687 farhanah.mdahari@moh.gov.my Cawangan Perancangan
Muhamad Faiz Bin Shahrom Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4747 faizs@moh.gov.my Cawangan Perancangan
Mohd Fikri Bin Rahim Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4629 fikri.rahim@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Implementasi Projek
Farah Huda Binti Abdul Razak Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4640 farahhuda@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Klinik
Muhammad Eshamuddin Bin Endut Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4664 eshamuddin@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Implementasi Projek
Faridatun Akmar Binti Mohamad Zauri Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4614 faridatun@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Implementasi Projek
Ts. Norsuriana Fatiha Binti Hussin Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4594 norsurianafatiha@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Implementasi Projek
Ahmad Nazri Bin Yahaya Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4596 nazri.yahaya@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Implementasi Projek
Amir Ikram B Muhamad Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4982 amir_ikram@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Hospital
Shairam B Salleh Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4836 shairam@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Hospital
Mohd Aizat Bin Aziz Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4695 m.aizataziz@moh.gov.my Cawangan Regulatori Seksyen Kawalan Alam Sekitar
Mohd Haikal B Jamaluddin Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4822 haikal@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Hospital
Zulfadli B Mohd Jais Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4824 zulfadli.jais@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Hospital
Haidar Najiyah Bt Ibrahim Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4829 haidar@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Hospital
Adli Faiz Bin Ramli Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4780 adlifaiz@moh.gov.my Cawangan Perancangan