Direktori Staf

Nama Jawatan Tel No. E-Mel Cawangan Seksyen
Ts. Mohd Amirul Fahmi Bin Mohd Lazim Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4779 amirulfahmi@moh.gov.my Cawangan Perancangan
Ir. Ts. Sabariah Binti Abdullah Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4786 sabariahabdullah@moh.gov.my Cawangan Perancangan
Mohamad Shahir Bin Mohamad Hasan Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4842 mohamadshahir@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan
Farah Adibah Binti Sabri Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4761 farah_adibah@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Biomedikal
Nurul Adilah Binti Abu Husain Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4661 nurul_adilah@moh.gov.my Cawangan Perancangan
Izyan Nadirah Binti Sabri Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4685 izyan.nadirah@moh.gov.my Cawangan Perancangan
Noorja Binti Mohd Japar Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4686 noorja.mj@moh.gov.my Cawangan Perancangan
Farhanah Binti Mohamad Dahari Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4687 farhanah.mdahari@moh.gov.my Cawangan Perancangan
Muhamad Faiz Bin Shahrom Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4747 faizs@moh.gov.my Cawangan Perancangan
Mohd Fikri Bin Rahim Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4585 fikri.rahim@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Implementasi Projek
Farah Huda Binti Abdul Razak Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4640 farahhuda@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Klinik
Norsyazwani Binti Azman Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4803 norsyazwani_azman@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Implementasi Projek
Muhammad Eshamuddin Bin Endut Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4664 eshamuddin@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Implementasi Projek
Faridatun Akmar Binti Mohamad Zauri Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4614 faridatun@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Implementasi Projek
Mohd Sobhi Bin Muzni Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4770 sobhi@moh.gov.my Cawangan Perancangan
Ts. Norsuriana Fatiha Binti Hussin Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4594 norsurianafatiha@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Implementasi Projek
Ahmad Nazri Bin Yahaya Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4596 nazri.yahaya@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Implementasi Projek
Amir Ikram Bin Muhammad Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4982 amir_ikram@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Hospital
Shairam Bin Salleh Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4836 shairam@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Hospital
Mohd Aizat Bin Aziz Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4695 m.aizataziz@moh.gov.my Cawangan Regulatori Seksyen Kawalan Alam Sekitar