Direktori Staf

Nama Jawatan Tel No. E-Mel Cawangan Seksyen
Mohd Haikal B Jamaluddin Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4822 haikal@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan
Ir. Ts. Zulfadli Bin Mohd Jais Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4824 zulfadli.jais@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Hospital
Haidar Najiyah Binti Ibrahim Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4829 haidar@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Hospital
Adli Faiz Bin Ramli Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4780 adlifaiz@moh.gov.my Cawangan Perancangan
Ts. Hj. Mohd Shahril Bin Mohd Mansor Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4826 shahril.mansor@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Hospital
Nor Asyraf Bin Dato' Mohd Jamal Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4847 nor.asyraf@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Hospital
Yom Zuraima Binti Mohd Zaizizi Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4831 yom.zuraima@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Hospital
Dazihayu Binti Hamdan Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4830 dazihayu@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Hospital
Mohd Nazri B Katimon Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4774 md.nazri@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Biomedikal
Mohamad Haisa Hafis Bin Ariffin Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4834 haisahafis@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Hospital
Shahrizal Bin Inas Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4823 shahrizal.inas@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Hospital
Siti Balkhis Binti Abdul Razak Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4827 sbalkhis@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Hospital
Thilages A/p Kandasamy Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4762 thilages.k@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Biomedikal
Ir. Dr. Abdul Malik Bin Zainal Abidin Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4776 abdul_malik@moh.gov.my Cawangan Perancangan
Ezriyana Huda Binti Kamarulzaman Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4775 ezriyana@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Biomedikal
Fairul Adzreen Bin Abd Wahab Penolong Pengarah Kanan J44 03-8892 4607 fairuladzreen@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Implementasi Projek
Mohd Faisal Bin Razali Penolong Pengarah Kanan C44 03-8892 4684 faisal19@moh.gov.my Cawangan Regulatori Seksyen Kawalan Alam Sekitar
Muhammad Farhan Bin Roslan Penolong Pengarah Kanan C44 03-8892 4701 mdfarhan@moh.gov.my Cawangan Regulatori Seksyen NEHAP
Norashikin Binti Abdul Razak Penolong Pengarah Kanan C44 03-8892 4960 norashikin.ar@moh.gov.my Cawangan Regulatori Seksyen Kawalan Alam Sekitar
Sr. Ts. Wan Huzaimi Bin Wan Abdullah Juru Ukur Bahan J44 03-8892 4627 wanhuzaimi@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Implementasi Projek