Direktori Staf

Nama Jawatan Tel No. E-Mel Cawangan Seksyen
Yusnita Binti Abd Karim Juru Ukur Bahan J44 03-8892 4628 yusnita.karim@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Implementasi Projek
Sr. Nurul Jalilah Binti Habsan Juru Ukur Bahan J44 03-8892 4656 n.jalilah@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Implementasi Projek
Ain Farahati Binti Maarof Arkitek J44 03-8892 4631 ainfarahati@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Implementasi Projek
Wan Mohd Rafei Bin Wan Mohamad Arkitek J44 03-8892 4632 rafei@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Implementasi Projek
Hasnudin Bin Meran Pegawai Kesihatan Persekitaran Kanan U44 03-8892 4697 hasnudin@moh.gov.my Cawangan Regulatori Seksyen Kawalan Alam Sekitar
Mohd Firdaus Siau Bin Abdullah Pegawai Kesihatan Persekitaran Kanan U44 03-8892 4689 mfirdaus.siau@moh.gov.my Cawangan Regulatori Seksyen NEHAP
Ir. Ts. Nur Haninie Binti Abd Wahab Penolong Pengarah J41 03-8892 4820 haninie@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Biomedikal
Siti Sara Binti Najamudin Penolong Pengarah J41 03-8892 4553 saranajamudin@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Biomedikal
Norantanum Binti Abu Bakar Penolong Pengarah J41 03-8892 4773 norantanum@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Biomedikal
Mohd Arif Farizul Bin Yahya Penolong Pengarah J41 03-8892 4818 ariffarizul@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Biomedikal
Muhamad Marwan Bin Marbaie Penolong Pengarah J41 03-8892 4782 muhamadmarwan@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Biomedikal
Norazilah Binti Abd Rahim Penolong Pengarah J41 03-8892 4688 norazilah.rahim@moh.gov.my Cawangan Perancangan
Ir. Nursyuhada Binti Radzali Penolong Pengarah J41 03-8892 4650 syuhada.rz@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Klinik
Mohd Hanif Bin Mohd Muzar Penolong Pengarah J41 03-8892 4589 mohd.hanif@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Implementasi Projek
Ts. Mohd Saiful Bin Naseri Penolong Pengarah J41 03-8892 4816 mohdsaiful@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Biomedikal
Muhammad Firdaus Bin Ahmad Mansor Penolong Pengarah J41 03-8892 4643 firdaus.mansor@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Klinik
Noor Shuhadaa Binti Salaton Penolong Pengarah J41 03-8892 4638 nshuhadaa@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Klinik
Mohd Najib Bin Ahmad Penolong Pengarah J41 03-8892 4637 mdnajib.ahmad@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Klinik
Teh Maisara Binti Mohd Hassan Penolong Pengarah J41 03-8892 4651 tehmaisara@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Klinik
Siti Norliza Binti Amat Ramlay Penolong Pengarah J41 03-8892 4648 sitinorliza@moh.gov.my Cawangan Perkhidmatan Seksyen Operasi Klinik